Dzięki odpowiednim procedurom i narzędziom tak optymalizujemy proces rekrutacji, aby znaleźć pracownika odpowiadającego wymaganiom stawianym przez zlecającego pracodawcę.

Zyskaj czas i dobrego pracownika:

-pozyskujemy kandydatów

-przeprowadzamy rozmowy kwalifikacyjne

-weryfikujemy ich referencje

-przeprowadzamy testy psychologiczne

Zoptymalizuj koszty i zatrudnienie w firmie:

-zminimalizowanie czasu i kosztów postępowania rekrutacyjnego

-rekrutacja i selekcja przeprowadzana przez doświadczonych specjalistów

-niski koszt pozyskania pracownika

-pewność zatrudnienia optymalnego pracownika na dane stanowisko

Selekcja i rekrutacja pracowników z INSTARTER

Znalezienie dobrego pracownika nie jest czymś oczywistym w realiach dzisiejszego specyficznego rynku pracy. W związku z tym, zlecenie pozyskania wartościowych kadr naszej agencji pracy pozwoli zaoszczędzić czas oraz otrzymać gwarancję, że zatrudniane w ten sposób osoby spełnią wszystkie oczekiwania. Trudno więc się dziwić, że już co czwarte przedsiębiorstwo decyduje się na rekrutację pracowników właśnie za pośrednictwem agencji pracy. Sprzyja to szczególnie dotarciu do wykwalifikowanych specjalistów, których znalezienie stanowi duże wyzwanie, zwłaszcza w branżach IT, finansowej, medycznej czy inżynierskiej. Nawiązujemy kontakty i wyszukujemy pracowników dopasowanych do unikalnych i szczegółowych preferencji każdej firmy – skontaktuj się z nami i wykonaj krok w dobrym kierunku dla rozwoju swojej firmy.

Świadczymy usługi w dziedzinie rekrutacji pracowników, leasingu pracowniczego, pośrednictwa pracy na terenie Poznania, Warszawy i okolic: Sochaczew, Żyrardów, Mszczonów, Błonie.

Zapraszamy do kontaktu