INSTARTER to energiczny, pełen nowych, nieszablonowych pomysłów i dynamicznie rozwijający się zespół ekspertów.

Jesteśmy nie tylko kreatywni i otwarci na nowe wyzwania, ale również świetnie przygotowani do świadczenia usług w dziedzinie zasobów ludzkich. Oprócz wieloletniego doświadczenia cała nasza kadra posiada bowiem wykształcenie wyższe o kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi.

W dziedzinie doradztwa personalnego działamy na polskim rynku od 2005 roku w ramach naszej macierzystej organizacji DAB. Cały czas prężnie się rozwijając i eksplorując nowe rynki dla naszych klientów i pracowników, stworzyliśmy nasz nowy oddział INSTARTER, którego głównym celem jest działanie na rynku niemieckim i polskim. Posiadamy certyfikat agencji zatrudnienia wydany przez Marszałka woj. mazowieckiego, wpis do rejestru agencji zatrudnienia nr 6039.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Tak jak wspomnieliśmy, nasz zespół pracuje w branży już od wielu lat, realizując projekty w ramach podmiotu o międzynarodowym zasięgu. Postanowiliśmy też funkcjonować w ramach własnej agencji pracy, otwierając się szczególnie na rynek polski oraz niemiecki. Dzięki temu, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby wielu przedsiębiorstw oraz pracowników, szczególnie tych w zasięgu naszych stacjonarnych oddziałów.

Świadczymy kompleksowe usługi w dziedzinie zasobów ludzkich. Zapraszamy do naszych biur w Sochaczewie i Żyrardowie, Poznaniu i Düsseldorfie.