Copacking to usługa, polegająca na profesjonalnym pakowaniu produktów. Zlecenie takiego zadania specjalistycznej firmie zewnętrznej przekłada się na liczne korzyści – przede wszystkim, oszczędność czasu oraz środków, ponieważ to my odpowiadamy za przygotowanie opakowań, etykiet, prepacking, zgrzewanie folii oraz szereg innych czynności związanych z pakowaniem na dużą i średnią skalę.

Usługa pakowania (co-packing) stanowi idealne rozwiązanie dla firm, które mają stałe zapotrzebowanie na pakowanie lub przepakowywanie towarów. Warto się do nas zwrócić również zależnie od okolicznościowych potrzeb, np. podyktowanych potrzebą przygotowania do wysyłki zestawu produktów w ramach świątecznych prezentów dla klientów.

Optymalizacja kosztów w oparciu o copacking

Zlecenie pakowania produktów naszej firmie zapewnia optymalizację na wielu polach. Na przykład, poprzez stosowanie technologii termokurczu, zgrzewania i obkurczania jesteśmy w stanie zagwarantować zapakowanie towarów w sposób, zapewniający wykorzystanie miejsca w najlepszy możliwy sposób, co procentuje niższymi kosztami transportu. Działamy szybko i zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo samej realizacji usługi jak i ochronę magazynu, w którym przechowujemy pakowane produkty.

Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy!